2023 | De waore Sjömmertenaer 

‘Hoe je een ouderwetse moraalridder van Schimmertse komaf tot waanzin drijft’ – zo had dit stuk ook kunnen heten. Een rasechte klucht, gesitueerd in 1936 en gespeeld in het tempo van 2023.

Als Jozef Schröder en Lewie Knubbe – beide lid van de Roomsch-katholieke Staatspartij Limburg – bij het bezoek aan een internationaal congres ‘per ongeluk’ in de Moulin Rouge terechtkomen, is het hek van de dam. Het hoogtepunt is een optreden van de sensuele artieste ‘Mademoisselle Marlène’.
Je zou denken: wat in Parijs gebeurt, komen ze in Schimmert nooit te weten. Dat loopt anders…

Wanneer Jozef en Lewie thuis verslag doen van een congres waar ze nooit geweest zijn, verschijnen daar ineens een aantal oude bekenden uit Parijs. Terwijl Jozef zijn uiterste best doet om alle geheimen verborgen te houden, wordt zijn huis overbevolkt door zijn vrouw, zijn andere familie, zijn personeel én de nieuwe wethouder van Schimmert, die hem allemaal het vuur aan de schenen leggen…Zal de ‘waore Sjömmertenaer’ boven komen?

Een hilarisch stuk dat de lachspieren goed gaat trainen.

Spelers

Eric Caubo, Renee Hovestadt, Wil Limpens, Britt Beijnsberger (debutatant), Mick Caubo, Jenny Caubo, Yvette van den Essen, Harm Lemmens, Bas Opgenoorth, Claire Smeets, Annie Speetjens en Lotte Wijnands (debutant).
Door ongelukkige omstandigheden heeft Lotte Wijnands haar debuut helaas niet kunnen spelen en is Denise Lambrichs onze invalster geweest.
Meer informatie over de Cast van "De waore Sjömmertenaer" 

Regie & Script

Quincy Grootjans

Regie-assistentie

Bas Opgenoorth

Speeldata 2023

Première: zaterdag 15 april 20:00 uur
Uitvoeringen op:
zondag 16 april 19:00 uur
vrijdag 21 april 20:00 uur. Uitverkocht
zaterdag 22 april 20:00 uur. Uitverkocht

Plaats

Gemeenschapshuis
Oranjeplein 10, Schimmert  

Entree

€ 11,00

Voorverkoop

Het was mogelijk online te reserveren of tijdens de speeldata aan de kassa kaarten te kopen, mits niet uitverkocht.

De voorverkoopadressen waren Manjefiek Sfeer Bloemen, Soons Doe-het-zelf en Brasserie Bie Ein

Nieuwsbrief

Ontvang maximaal 4 keer per jaar nieuws over onze nieuwste productie middels een brief.

Reserveren

Zodra de voorverkoop van start gaat voor onze nieuwe productie, kunt u hier de kaarten reserveren.