2018 | Sjoane Sjien in Sjömmert

In Sjoane sjien in Sjömmert kruipen de acteurs van Toneelvereniging Crescendo uit Schimmert met aanstekelijk plezier in de huid van de hilarische personages uit de bekende Tv-serie ‘Keeping Up Appearances’.

Hyacint: “Villa Bouquet, g’r sjprik mit de vrouw des huizes …”

Een theatraal komisch avontuur in een eenvoudige woonwijk waar ieder huisje zijn spreekwoordelijke kruisje heeft. Hyacint Bucket wringt zich in allerlei bochten om zich voor te doen als een dame uit gegoede kringen, situaties die uiteraard leiden tot dolkomische taferelen. Zo schrijft Hyacint zich in voor een wedstrijd rozen kweken, in de hoop uitgenodigd te worden op Kensington Palace. Door alle capriolen die ze daarvoor uithaalt, zorgt ze er bijna voor dat de zilveren bruiloft van haar zus Daisy en zwager Onslow in de soep loopt. Maar gelukkig wordt Hyacint toch uitgenodigd voor de wedstrijd in het prachtige Kensington Palace.. Nou ja, gelukkig …

Wanneer?
7, 8, 14 en 15 april 2018

Waar?
Gemeenschapshuis Schimmert

Entree
8 euro

Kaartverkoop

Er kon per mail of telefonisch gereserveerd worden of direct kaartjes gekocht worden bij Soons Doe-het-Zelf of Manjefiek sfeer-bloemen-trends

Tekst

Roy Clarke (naar ‘Keeping Up Appearances’)

Bewerking
Quincy Grootjans

Regie
Hanneke Jonkers-Schoenmaeckers

Spel
Chantal Boosten | Wil Limpens | Christa Hennekens | Quincy Grootjans | Renee Hovestadt | Annie Speetjens | Mick Caubo | Brechtje Wissink-Willems | Resi Buijs | Mieke Schiffelers-Cruts | Eric Caubo | Tiny Hennekens-Speetjens

Nieuwsbrief

Ontvang maximaal 4 keer per jaar nieuws over onze nieuwste productie middels een brief.