2015 | Geine zuvere koffie

Een bewerking van Funny Money door Ray Cooney
Vertaling Tel uit je winst door Jon van Eerd

21 jaar geleden ging op het Londense West End de komedie ‘Funny Money’ van meesterschrijver Ray Cooney in première en speelde in zijn oorspronkelijke bezetting maar liefst 3 jaar voor volle zalen. Toneelvereniging Crescendo Schimmert brengt het stuk in 2015 in een Limburgse bewerking: Geine zuvere KoffieR!

De komedie vertelt het verhaal van Jan Coumans die op zijn verjaardag thuiskomt met het verkeerde attachékoffertje. In plaats van zijn kantoorspullen zit er een bedrag van ruim 2,5 miljoen euro in zijn koffer. Terwijl zijn vrouw het koffertje plichtsgetrouw naar de politie wil brengen en het bezoek wil opvangen, wil Jan zo snel mogelijk met het geld wegvluchten naar het buitenland. Wanneer er plots twee verschillende politie-inspecteurs voor de deur staan met ieder hun eigen belangen, en de taxichauffeur die het echtpaar Coumans naar het vliegveld moet brengen steeds ongeduldiger wordt, ontwikkelt zich een chaos met persoonsverwisselingen en onduidelijke vliegbestemmingen.

Wanneer?
zaterdag 11 april 2015 | Gemeenschapshuis, Schimmert | 20.00 uur
zondag 12 april 2015 | Gemeenschapshuis, Schimmert | 20.00 uur
zaterdag 18 april 2015 | Gemeenschapshuis, Schimmert | 20.00 uur
zondag 19 april 2015 | Gemeenschapshuis, Schimmert | 14.30 uur << Let op: middagvoorstelling!

vrijdag 24 april 2015 | Gemeenschapshuis, Hulsberg | 20.00 uur

Waar?
Gemeenschapshuis, Schimmert
Hoofdstraat 12
Schimmert

Gemeenschapshuis Hulsberg
Schoolstraat 9
Hulsberg

Kaartverkoop

Er kon per mail, via het online reserveringsformulier of telefonisch gereserveerd worden of direct kaartjes gekocht worden bij Manjefiek Sfeer, bloemen en trends en Soons Doe-het-zelf

Entreeprijs

€ 8,-
€ 5,- voor kinderen tot 12 jaar (prijs geldig enkel tijdens matinee-voorstelling op 19-4)

Regie & Bewerking
Erik Derikx

Regie-assistentie
Sanne Graat

Acteurs/ actrices
Quincy Grootjans | Christa Hennekens | Wil Limpens | Renee Hovestadt | Cars Keulers | Mariska Sipers | Jenny Caubo | Hans Stevens

Nieuwsbrief

Ontvang maximaal 4 keer per jaar nieuws over onze nieuwste productie middels een brief.