2016 | Kindervoorstelling 'Francientje en haar muziekdoosje'

     

Traditiegetrouw presenteerden de jongste leden van Crescendo ter ere van Driekoningen een door-en-voor-kindervoorstelling. Deze keer brachten zij de voorstelling ‘Francientje en haar muziekdoosje’ ten tonele.

Francientje heeft een mooi muziekdoosje gekregen. Als zij samen met een paar andere meiden aan het spelen is in het bos, komt ze erachter dat ze het muziekdoosje verloren is. Francientje droomt dat een elfje het gevonden heeft en het heeft meegenomen, maar dromen zijn bedrog dus dat kan toch helemaal niet? Zou Francientje haar muziekdoosje nog terug krijgen?

Woensdag 6 januari 2016| Gemeenschapshuis Schimmert | 18.50 uur
Inloop vanaf 18.30 uur | Gratis entree
Regie: Christa Hennekens

Nieuwsbrief

Ontvang maximaal 4 keer per jaar nieuws over onze nieuwste productie middels een brief.